Vannitoa remont. Kiirabi

    Helistas murelik kodanik, kel oli probleemiks ülemise naabri solgiterror. Nüüdseks olla ülakorruse korteri omanik saanud põranda pidama ja nüüd soovis meie tellija enda vannitoa rikutud lae ja seinad jõuludeks korda saada. Objektil ilmnes, et korrusmaja kohakuti vannitubades oli ülemine naaber otsustanud vinüülpõranda kasuks, kuid kahjuks palganud töö teostamiseks ebapädevad ehitajad. Nimelt polnud ehitajad ilmselt uurinud tööjuhendit (nt. http://www.hekamerk.ee/files/KATALOOGID/TRAPID-%20UPONORI%20PAIGALDUSJUHEND.pdf), kuidas teostada äravoolu ja vinüülkatte ühendust, vaid olid vinüüli lihtsalt vastavalt trapikaanele kenasti nelinurkseks lõiganud ja trapikaane ja vinüüli vahe hoolega silikooniga täitnud. Loomulikult selline ühenduskoht ei pidanud vett ja rikkus alumisel korrusel nii värvitud kipslae kui seinad. Lisaks olid meie tellija laealused kanalitorud tihendamata ja ka sealt tilkus solgivett hoolega läbi. 

     Täna sai ülemise korruse põranda ja äravoolu ühenduskoht nõutavalt ühendatud, loodame homme õhtuks taastada ka altkorruse lae ja seinad.

    Pilt www.lincona.ee kodukalt, kust leiab suurima valiku vinüülkatteid ja mille salongis annavad nõu kenad naeratavad inimesed:)

Häid saabuvaid pühi kõigile!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: